Hey! Wij zijn VENDER: Ontwikkelaar van toffe bedrijven!
Vanuit Assen werken wij dagelijks aan toffe opdrachten van onze opdrachtgevers. Wij zijn er niet voor iedereen omdat wij geloven in focus! Wij zijn er voor ondernemers uit de retail, horeca en recreatie. Wij kennen jullie consument dus als geen ander!

Sinds 2012 is onze eigenaar Gertjan Polet actief als ondernemer in de marketing en werkte hij voor tal van bedrijven. Zijn filosofie en kennis zet hij nu in samen met een team in onder de naam Vender Publisher/Sociallana, Monalana is hier een onderdeel van. Mona staat voor nobel, het uitgangspunt voor elke opdracht. Een eerlijke prijs, een eerlijk verhaal en goed afgeleverd werk. Lana betekend verlichting, precies dat is wat wij jullie willen bieden met de aankoop van een domeinnaam.
Creatieve meetinghub!
De tijd van elke dag naar kantoor huppelen lijkt al lang voorbij. De ene dag zitten wij bij Van Der Valk de andere dag in een parkje in de zon te werken. Zo nu en dan komen wij samen in onze creatieve meetinghub in Assen waar wij samen met onze grote broer sociallana.nl de tofste concepten uitwerken. In onze meetinghub staat altijd de koffie voor je klaar wees van harte welkom! Wil je eerst even kennis maken met ons? neem dan gerust contact met ons op!
